Camikebir Mahallesi, İnönü Bulvarı No: 69/9 Belediye karşısı – Kuşadası
0(256) 612 72 73
info@adapenkusadasi.com | ÜCRETSİZ KEŞİF

Balcomax Twin Isıcamlı Küpeşte Sistemi

BİNA KABUĞUNDA FARKLILAŞIN

 

PROJENİZE DEĞER KATIN

Balkonlar  cephe tasarımının en göze çarpan öğelerinden biridir. Balcomax Küpeşte Korkuluk Sistemi tüm fonksiyonlarının yanında estetik kaygılarla tasarlanmıştır.  Cam balkon ile bir bütün olarak düşünülen sistem, iki cambalkon kanadına bir küpeşte gelecek ve dışarıdan aynı hizada duran dik çizgiler oluşacak şekilde tasarlanmıştır. 

ISICAMLI KÜPEŞTE İÇİN 9 NEDEN

ISICAMLI ENTEGRASYON

Albert Genau, ısıcamlı cam balkon sistemiyle balkon yalıtımında sektörü bir adım daha ileriye götürdü. Şmdi de yaşanabilir balkonların cam balkonu ile birlikte küpeştesini de bir üst seviyeye taşıyor. Balkonda 28 mm cam kalınlığına sahip, küpeşte sistemini sunuyor.

CAM BALKON ENTEGRASYONU

Balcomax yeni nesil küpeşte korkuluk sistemi, Albert Genau cam balkon sistemleriyle tam entegre bir sistem olarak ortaya çıkmıştır. Üst profil yapısı, hem katlanır hem de sürme cam balkon sistemlerimize özel ve tüm detayları düşünülerek tasarlanmıştır.  

ÇİFT KATMANLI İZOLASYON

Sistemin cam ile profil birleşimlerinde , özel olarak tasarlanmış, EPDM kilitli ve geçme contaların kullanımı ile su ve toz yalıtımı sağlanmaktadır. 

PASLANMAZ AKSAM 

Albert Genau’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi Balcomax Isıcamlı Küpeşte Sisteminde de tüm aksam parçaları paslanmazlık garantisi altındadır. 

SOFT – TOUCH KİR TUTMAZ YÜZEY

Balcomax, hem yapıların cephesine uyum sağlayan, hem de kullanıcı dostu olarak tasarlandı. Küpşete sisteminde isteğe bağlı olarak kendinden yaldızlı, toz-leke tutmayan özel ESPC boya kullanılabiliyor.

4 FARKLI CAM TİPİ 

Balcomax küpeşte sisteminde ihtiyaca göre 8 mm , 10 mm , 12 mm ve 28 mm kalınlıkta camlar kullanılabilir. Üst profil, ek bir profil gerektirmeden  her cam kalınlığına uygun şekilde tasarlanmıştır.

ÖNCE GÜVENLİK

Balcomax Küpeşte Kokuluk Sistemi , güvenliği en üst düzeye çıkarmak amacıyla camlar çıta ile montajlı olmayıp, üstten kızaklı profil içine sürme yöntemi ile blok haline getirilmiştir. 

HER BALKONA HER YAPIYA UYGUN

Özel 90 derece profil sayesinde Isıcamlı Küpeşte Sistemi, köşeli balkonlarda sorunsuzca uygulanabiliyor. Köşelerde çift cam çıtalarının görselliği bozması önleniyor ve balkonun cephe estetiği korunuyor.